فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور ایرانی ارزان اینستاگرام

در این سرویس سعی کردیم با حفظ تعادل بین کیفیت و قیمت به نیاز کاربران خود پاسخ دهیم ، این نوع فالوور نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار است ، سرعت ارسال در این سرویس کمی پایینتر از سرویس درجه ۱ میباشد اما همچنان فااوور های واقعی و ایرانی میباشند .

کیفیت مطلوب و قیمت ارزان

فالوور های ایرانی واقعی و فعال اینستاگرام درجه ۲ گزینه ای ایده آل برای صاحبان پیج های کاری و بیزینسی کوچک و خانگی میباشد چرا که در این نوع فالوور توازن مناسبی بین قیمت و کیفیت فالوور ها برقرار میباشد .

با پرداخت هزینه ای مناسب میتوانید هم تعداد فالوور های خود را افزایش دهید و هم فالوور های فعال را جذب خود کنید ، توجه داشته باشید که هرچه فالوور های شما فعال تر و هدفمند تر باشند به مرور شاهد افزایش طبیعی تعداد فالوور های خود خواهید بود بدین صورت که این فالوور ها با فعالیت خود میتوانند محتوای شمارا به کاربران بیشتری نمایش دهند و از این رو سبب جذب مشتری و کاربر هدفمند برای شما خواهند شد .

با خرید فالوور درجه ۲ شما علاوه بر افزایش تعداد فالوور پیج خود و بهبود اعتبار پیج میتوانید امیدوار باشید تا با فعالیت این فالوور ها پیج شما به کاربران دیگر اینستاگرام که علاقه مند به محتوای شما هستند معرفی شود و برای پیج شما فالوور هدفمند و تخصصی جذب کنند .

این نوع فالوور نیز ممکن است حدود ۲۰ درصد ریزش داشته باشند اما خیالتان راحت ، ریزش هارا به صورت کاملا رایگان برای شما جبران خواهیم نمود .

همچنین با خرید این نوع فالوور در همان ابتدای کار ۱۰ درصد فالوور بیشتر دریافت خواهید نمود .

در صورتی که محتوای جذاب و عامه پسند در پیج خود منتشر کنید متوجه افزایش تعداد لایک و کامنت ها نیز خواهید شد .

پکیج های فالوور درجه 2

دنبال کیفیت عالی میگردید ؟

اگر دنبال کیفیت بالا تر هستید ، مشاهده پکیج های فالوور درجه 1 را به شما پیشنهاد میکنیم .

گوش بدید !

اصول کسب درآمد از اینستاگرام :

سوالات متداول کاربران

چطور میتوان به سایت فالوور ایرانی اعتماد کرد ؟
آیا امکان کنسل کردن سفارشات وجود دارد ؟
چه تعدادی از سفارش ها اتوماتیک رزرو میشود ؟
آیا رزرو شدن فالوور ها به صورت اتوماتیک به معنی شروع آنی سفارش میباشد ؟
آیا امکان تضمینی در ارتباط با افزایش لایک و کامنت پیج بعد از خرید فالوور وجود دارد ؟
آیا امکان دریافت فالوور از قشر یا منطقه جغرافیایی خاصی وجود دارد ؟

چطور میتوان به سایت فالوور ایرانی اعتماد کرد ؟

همانطور که در ابتدای صفحه گفتیم تیم فالوور ایرانی از سال ۹۴ تا کنون در خال سرویس دهی به مشتریان است و در طی این سالها توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم .

برای اثبات این موضوع میتوانید روی لوگوری زرین پال ( یکی از معتبرترین درگاه های پرداخت آنلاین ) در پایین صفحه کلیک کنید و از صحت سابقه ما آگاه شوید .

آیا امکان کنسل کردن سفارشات وجود دارد ؟

پاسخ به این سوال کمی پیچیده است ، وقتی شما سفارشی را ثبت میکنید سیستم به صورت خودکار ، تمام یا بخشی از سفارش شما رو رزرو میکند و با این کار هزینه آن سفارش توسط ما به سرویس دهندگانمان پرداخت میشود پس در این مواقع کنسل کردن تعدادی که توسط سیستم رزرو شده غیر ممکن خواهد بود اما در صورتی که تعداد رزرو شده از تعداد خرید شما کمتر باشد میتوانیم بقیه سفارش را کنسل کنیم و هزینه آن را عودت دهیم و آن تعداد رزرو شده برای شما ارسال خواهد شد .

چه تعدادی از سفارش ها اتوماتیک رزرو میشود ؟

مقدار دقیقی را نمیتوان عنوان کرد گاهی اوقات تمام سفارش شما رزرو میشود و گاهی درصدی از آن و این مورد وابسته به یک سیستم تعاملی اتوماتیک بین ما و سرویس دهندگانمان است و دخالت انسانی در صورت نمیگیرد .

آیا رزرو شدن فالوور ها به صورت اتوماتیک به معنی شروع آنی سفارش میباشد ؟

خیر ، درواقع رزرو فالوور به نوعی به معنی قرار گرفتن سفارش شما در صف پردازش است و شروع ارسال فالوور به صورت دستی و توسط مسئول پشتیبانی فروش انجام میپذیرد .

آیا امکان تضمینی در ارتباط با افزایش لایک و کامنت پیج بعد از خرید فالوور وجود دارد ؟

خیر ، افزایش تعداد لایک و کامنت پیج شما ارتباط مستقیم با جذابیت محتوای شما و سازگاری آن با سلیقه عموم دارد .

آیا امکان دریافت فالوور از قشر یا منطقه جغرافیایی خاصی وجود دارد ؟

خیر ، فالوور های ارسالی ما از تمام ایران و از اقشار مختلف جامعه میباشند .

فهرست