فالوور با کیفیت اینستاگرام

خرید فالوور با کیفیت اینستاگرام

کیفیت بالا و سرعت ارسال مناسب خصوصیت اصلی این سرویس میباشد ، کاربران کاملا واقعی و ایرانی و فعال اینستاگرام را جذب پیج خود کنید ، جنبه مثبت اصلی این سرویس کمک به رشد روز افزون پیج شما با کاربرانی ایرانی خواهد بود .

کیفیت عالی و سرعت بالا

اگر برای شما هم کیفیت حرف اول و آخر است ، پس فالوور های ایرانی با کیفیت و درجه ۱ اینستاگرام گزینه مناسب برای شماست !

فالوور های ایرانی درجه ۱ اینستاگرام بهترین انتخاب برای آن دسته از صاحبان پیج هاست که به دنبال جذف فالوور هدفمند هستند ، گرچه این نوع فالوور ها هم متشکل از تمامی اقشار ایرانی هستند اما کمک بزرگی به شما برای جذب فالوور های هدفمند تر و تخصصی تر میکنند ، به این صورت که این فالوور ها با فعالیت بیشتر ، محتوای شمارا به هزاران کاربر دیگر نمایش میدهند همچنین باید بدانید در صورتی که فالوور های فعال تری داشته باشید ، اینستاگرام پیج شما را با ارزش تر خواهد دانست و احتمالا پست های شما را در صفحه اصلی ( اکسپلورر ) خود نمایش خواهد داد که این خود به معنی دیده شدن پست های شما توسط هزاران نفر میباشد و به سرعت روند رو به رشد کاملا طبیعی و ارگانیک را برای شما ایجاد میکند .

با خرید فالوور اینستاگرام درجه ۱ و همچنین انتشار پست های جذاب میتوانید در مدتی کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسید که قطعا این نتیجه یک پیج فعال پر از طرفدار ها و فالوور های تخصصی و علاقه مند میباشد .

در این نوع فالوور هم ممکن است شاهد مقداری ریزش باشید که بازهم خیالتان را راحت میکنیم با بیان این موضوع که ریزش ها به صورت کاملا رایگان جبران خواهند شد .

همچنین در ابتدای کار نیز ۲۰ درصد فالوور بیشتر دریافت خواهید کرد .

پکیج های فالوور درجه 1

قیمت ارزان تر میخواهید ؟

اگر دنبال قیمت های به صرفه تر و ارزان تر هستید ، مشاهده پکیج های فالوور درجه 2 را پیشنهاد میکنیم .

گوش بدید !

اصول کسب درآمد از اینستاگرام :

سوالات متداول کاربران

چطور میتوان به سایت فالوور ایرانی اعتماد کرد ؟
آیا امکان کنسل کردن سفارشات وجود دارد ؟
چه تعدادی از سفارش ها اتوماتیک رزرو میشود ؟
آیا رزرو شدن فالوور ها به صورت اتوماتیک به معنی شروع آنی سفارش میباشد ؟
آیا امکان تضمینی در ارتباط با افزایش لایک و کامنت پیج بعد از خرید فالوور وجود دارد ؟
آیا امکان دریافت فالوور از قشر یا منطقه جغرافیایی خاصی وجود دارد ؟

چطور میتوان به سایت فالوور ایرانی اعتماد کرد ؟

همانطور که در ابتدای صفحه گفتیم تیم فالوور ایرانی از سال ۹۴ تا کنون در خال سرویس دهی به مشتریان است و در طی این سالها توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم .

برای اثبات این موضوع میتوانید روی لوگوری زرین پال ( یکی از معتبرترین درگاه های پرداخت آنلاین ) در پایین صفحه کلیک کنید و از صحت سابقه ما آگاه شوید .

آیا امکان کنسل کردن سفارشات وجود دارد ؟

پاسخ به این سوال کمی پیچیده است ، وقتی شما سفارشی را ثبت میکنید سیستم به صورت خودکار ، تمام یا بخشی از سفارش شما رو رزرو میکند و با این کار هزینه آن سفارش توسط ما به سرویس دهندگانمان پرداخت میشود پس در این مواقع کنسل کردن تعدادی که توسط سیستم رزرو شده غیر ممکن خواهد بود اما در صورتی که تعداد رزرو شده از تعداد خرید شما کمتر باشد میتوانیم بقیه سفارش را کنسل کنیم و هزینه آن را عودت دهیم و آن تعداد رزرو شده برای شما ارسال خواهد شد .

چه تعدادی از سفارش ها اتوماتیک رزرو میشود ؟

مقدار دقیقی را نمیتوان عنوان کرد گاهی اوقات تمام سفارش شما رزرو میشود و گاهی درصدی از آن و این مورد وابسته به یک سیستم تعاملی اتوماتیک بین ما و سرویس دهندگانمان است و دخالت انسانی در صورت نمیگیرد .

آیا رزرو شدن فالوور ها به صورت اتوماتیک به معنی شروع آنی سفارش میباشد ؟

خیر ، درواقع رزرو فالوور به نوعی به معنی قرار گرفتن سفارش شما در صف پردازش است و شروع ارسال فالوور به صورت دستی و توسط مسئول پشتیبانی فروش انجام میپذیرد .

آیا امکان تضمینی در ارتباط با افزایش لایک و کامنت پیج بعد از خرید فالوور وجود دارد ؟

خیر ، افزایش تعداد لایک و کامنت پیج شما ارتباط مستقیم با جذابیت محتوای شما و سازگاری آن با سلیقه عموم دارد .

آیا امکان دریافت فالوور از قشر یا منطقه جغرافیایی خاصی وجود دارد ؟

خیر ، فالوور های ارسالی ما از تمام ایران و از اقشار مختلف جامعه میباشند .

فهرست