پست گذاشتن درست ، استوری های خوب و جنجالی، استفاده ی منظم و اصولی از هشتگ ها ، کامنت های تاثیر گذار و استفاده ی صحیح و به موقع از…

پست گذاشتن درست ، استوری های خوب و جنجالی، استفاده ی منظم و اصولی از هشتگ ها ، کامنت های تاثیر گذار و استفاده ی صحیح و به موقع از تمام ابزار هایی که اینستاگرام در اختیارمون گذاشته ، همه مکمل هم دیگن و هر کدوم به نحوی به ما کمک میکنن برای پیشرفت پیج اینستاگراممون .

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با روش کاربردی

افزایش فالوور اینستاگرام دغدغه ی ای که پنج  ، شیش ساله به زندگی مردم ورود کرده و با همین سن کمش تبدیل شده به یکی از بزرگترین دغدغه های روزانه ی مردمی که اینستاگرام رو ابزاری برای پیشرفت میبینن .

پیشرفت توی اینستاگرام هیچ محدودیتی نداره یعنی نه از نطر هر روز بهتر شدن شما محدودییتی دارید نه از این نظر که فکر کنید این کاری که من میکنم  رو مردم تو اینستاگرام دنبالش نمیگردن .

اینجا هر مطلبی منتشر میشه هدفش پیشرفت و بهتر شدن ما توی اینستاگرامِ که این هدف نیاز به آموزش و پشتکار داره .

برای بهتر شدن تو هر زمینه ای باید قواعد و قوانین اون محیط رو بلد باشیم که بتونیم بهترین راه رو برای رسیدن به موفقیت طی کنیم وهمچنین بهترین واکنش ها رو به اتفاقای ناگهانیِ مسیر پیشرفتمون داشته باشیم .

یکی از این اتفاقای مهم و هر روزه تو اینستاگرام که معمولا هم خیلی جدی گرفته نمیشه و سطحی ازش رد میشیم کامنتِ اینستاگرام که یا شما زیر پست یکی دیگه میذارید یا برعکس شخصی برای شما کامنت میذاره .

بالا بردن نرخ تعامل پیج با استفاده از کامنت

خب اول بریم سراغ کامنتایی که برامون میذارن ، هر کامنتی که زیر پست منتشر میشه به نوعی اصلی ترین معیار سنجش عیار پیج شما به حساب میاد چرا که مردم اصولا کنجکاون و دوست دارن که بدونن کی چی به کی گفت ، بس مطمعن باشید کامنتایی که زیر پستاتون هست توسط خیلیها خونده میشه ، حتی بیشتر از کپشن ، حتی بیشتر از اونایی که لایکمون میکنن و حتی … در کل تو چشم ترین قسمت ماجراس و باید خیلی حواسمون بهش باشه چرا که بیانگر شخصیت و اعتبار پیج محسوب میشه .

پاک کردن کامنت معمولا بدترین کاریه که میتونیم با کامنتای منفی بکنیم البته بجز مواقعی که کلا از اون فالوور نا امید شدیم و میخوایم که بلاکش کنیم . بعد از پاک کردن ، بدون جواب گذاشتن کامنتها بدترین کاریه که میشه در حق پیجمون بکنیم و اینجا ازتون میخوام که واقعا این کار رو با خودتون نکنید و برای خودتون و پیجتون ارزش بیشتری بذارید .

یه جمله ی کوتاه دو سه کلمه ای با انرژی مثبت میتونه تاثیر شگفت انگیزی بذاره اینطوری که اونی که کامنت منفی گذاشته هم یا شرمنده میشه از حرفی که زده و از این به بعد با دقت بیشتری کامنت میذاره یا نه واقعا انتقاد درستی کرده و شما تو ریپلای کردن کامنت انتقادشو میپذیری و جواب منطقی میدی که این باعث به وجود اومدن حسی بین شما و اون فالوور میشه که اینطوری اون شخص دیگه خودش رو فقط یه فالوور تو پیج شما نمیبینه و احساس نزدیکی با پیج میکنه که این میتونه بهترین تبلیغ برای پیح باشه .

علاوه بر شخصی که جواب کامنتشو دادید بقیه هم که مشارکت شما تو کامنت ها رو میبینن هم ترغیب میشن به کامنت گذاشتن هم اینکه جواب خوب شما به کامنت ها میتونه اثر بخشی خوبی برای نگاه کاربرا و تصمیمشون راجع به شخصیت پیج داشته باشه .

لایک کردن کامنت ها زیر پست های بقیه یا تو پیج خودمون

ساده ترین کار برای وقتایی که خیلی حوصله ندارید یا حتی نظر خاصی راجع به کامنت گذاشته شده ندارید اینه که میتونید اون کامنت رو لایک کنید فقط ، که لایک کردن هم کار ساده ای و فقط کافی قلب کنار کامنت رو لمس کنید تا هم خود شخصی که کامنت گذاشته متوجه لایک کردن شما بشه هم هر کسی که اون کامنت رو میخونه لایک شما رو هم ببینه .

بس تا اینجا اینطوری شد که هیچ کامنتی زیر پستامون بدون جواب نمونه حالا چه کامنت مثبت چه منفی . و الا بریم سراغ قسمت مهمتر کامنت گذاری که میشه کامنتایی که ما زیر پست های بقیه میذاریم .

instagram comment

چگونه کاربر حرفه ای اینستاگرام باشیم ؟

یه نکته ی مهم رو اول بگم که کلا بتونیم کاربر حرفه ای تری تو اینستاگرام باشیم اونم این که اگه شما پیجی دارید که مثلا توش غذای حیوانات میفروشید فقط با کاربرایی در ارتباط باشید که تو این زمینه فعالیت میکنن مثل پت شاپ ها ، محموعه های حمایت از حیوانات و افرادی که خودشون حیوون خونگی دارن . منظور اینه که اگه شما کار خاصی میکنید و علاقه ی شخصیتون چیزه دیگه ای اون علاقه رو با پیج شخصیتون دنبال کنید .

با توجه به این نکته شما فقط زیر پستایی کامنت میذارید که به نوعیی با کار شما در اینستاگرام مرتبط هستن و خب اینطوری فقط کافیه یه کامنت خوب و جون دار بذارید تا توجه مخاطبین اون پیج رو به خودتون جلب کنید و بهترین فالوورای اینستاگرام رو جذب پیجتون کنید . اینکه میگم بهترین کاربر ها رو میتونید اینطوری جذب کنید چون شما دقیقا هدف گرفتید اون قشری رو که بهش نیاز دارید و اونا از طریق کامنتی شما رو شناختن که شما تو اون کامننت حرفه ای بودن خودتون رو تو زمینه ی کاریتون به نمایش گذاشتید .

برقراری ارتباط حرفه ای با فالوور ها

اینستاگرام بازارِ بفروش و تموم نیست و بعد از فروش تازه قسمت اصلی ماجراس و اونم چیز سختی نیست ، فقط نیاز به یکم حوصله داره با یکمی هم روابط عمومی که بتونید رابطه ی دوستانه با مشتری رو فراهم کنید و مطمعن باشید این برقراری ارتباط بهترین دلیل برای مشتریتونه که شما رو به هرکسی که میشناسه معرفی کنه .

نکته ی مهم دیگه ای که قبلا هم گفتم و اینجا تاکید میکنم پابلیک بودن پیج اینستاگرام کاریه ، شما هر کاری که تو اینستاگرام میکنید اگه به کارتون مطمعنید بس هیچ دلیل منطقی و عقلانی برای بسته بودن پبج وجود نداره .اینکه پستامو میدزدن یا رقبا از سبک کاریم تقلید میکنن هم جزؤ بدترین بهونه هاس چرا که هم اینستاگرام به راحتی متوجه میشه که کی اول این کارو کرده و هم فالوورایی که میبینن و مقایسه میکنن بس اصلا جای نگرانی از این بابت وجود نداره و در عوض مزایای فراوانی داره مثل رفتن پست و استوری ها تو اکسپلور که این خودش میتونه بهترین اتفاق ممکن باشه .

بستن کامنت پست های اینستاگرام

گزینه turn off commenting برای خاموش كردن كامنت در اينستاگرام استفاده میشود. می توانید قبل و یا بعد از انتشار پست از طریق ایکون سه نقطه عمودی بالای پست گزینه turn off commenting را فعال نمایید. پس از بستن کامنت ها هیچ کسی امکان نظر دادن روی پست ها را ندارد و همچنین نظراتی که از قبل برای شما کامنت شدن هم اینطوری مخفی میشن .

بستن کامنت اینستاگرام کاریه که باید با احتیاط انجام شه ، چرا که هم زیاده روی توی اینکار میتونه با کم کردن نرخ تعامل پیجتون و انتقال این حس که نظر فالوور ها برای شما مهم نیست به ضررتون باشه ، هم بر عکسش اگه مطمعنید این پستی که میذارید بنا به هر دلیلی قرار کامنت منفی بگیره خیلی بهتره که کامنت ها رو ببندید و از این قابلیت اینستاگرام درست استفاده کنید . اگه شخصی برای شما کامنت بذاره و کامنتش رو پاک کنید خیلی حس بدتری بهش میدید تا اینکه ببینه کلا کامنت ها بستس و نمیتونه نظری ثبت کنه .

یه کامنت مثبت ( حس خوب و حرفه ای تو کاری که میکنید ) و انرژی بخش همیشه میتونه خوب و تاثیر گذار باشه و این روزها بخاطر شرایط بد قالب تو جامعه و کورونایی که ما رو از قبل هم دور تر از هم کرده بیشتر میتونه تاثیر بخش باشه و شما حتی اگه فالووری بابت کامنتتون دریافت نکنید میتونید مطمعن باشید که اثر مثبت اون کامنت حتما بهتون برمیگرده .

بهترین پیشنهاد برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام :

در صورتی که نیاز فوری به فالوور اینستاگرام دارید و قصد توسعه صفحه خود را با سرعت و کیفیت مناسب دارید جهت خرید فالوور ایرانی فعال و واقعی اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور اینستاگرام

 

فهرست