قانون جذب رو میشه به عنوان اصل اولیه ی زندگی یا به عبارتی بهتر اصل مهم تغییرات در زندگی قبول کرد . ترس شک را به وجود می آورد و…

قانون جذب رو میشه به عنوان اصل اولیه ی زندگی یا به عبارتی بهتر اصل مهم تغییرات در زندگی قبول کرد . ترس شک را به وجود می آورد و شک هم بزرگترین دشمن اعتماد به نفسیه که برای موفقیت خیلی بهش نیاز داریم .

اعتماد به نفس و رویارویی با ترس

اگر میخواید اعتماد به نفس به دست بیاورید سرعت پیشرفتتون رو افزایش بدید و بجای هدر دادن نیرو توانایی رو در بالاترین حد داشته باشید . از اول بریم سراغ اخرش که میشه ترس برای باور داشتن به خود باید با ترس مقابله کرد که رایج ترین ترس بین ما الا شده کارای نیمه تموم (احساسی – اداری – اجتماعی ) شاید در نگاه اول اینها ترس به حساب نیان اما اگه روی خیلی از مسایل ریز شیم میرسیم به همینا که باید بریم سراغشون و حلشون کنیم مثل اتش نشانی که میره تو دل آتیش صددرصد تا اتیشو ببینه میترسه مثل همه ولی وقتی واردش میشه میدونه که باید حلش کنه و دیگه ترس اونجا جایی نداره .

مثلا شما جواب تلفنت رو نمیدی و با خودت فکر میکنی که باید بدونه حوصلشو ندارم یا اصن الا که وقت زنگ زدن نیست یا هر بهونه ی دیگه ای که تو سر میتراشی اما خب اینها فقط تو افکار شماس و وقتی که یطرفه با افکار خودت پیش میری میشه ساختن یه دنیای ذهنی و یا تخیلی که خب این باعث ظرد شدن از واقعیت و کم شدن اعتماد به نفس میشه .

آموزش و تجربه به شما میگه چیکار کنید و اعتماد به نفس اجازه ی انجام کار رو بهتون میده

قرار نیست اینجا براتون یسری حرف های انگیزشی بزنم که بخونید بگید اره خودشه و دو ساعت بعد فراموش کنید که اصن کجا چی خوندید و ضمنن قرار هم نیست با نوشتن اینا پولی به جیب بزنم بس اگه واقعا اراده داری که تصمیمتو برای تغییر عملی کنی همراه شو چون اگه ملیون ها نفر هزاران بار هم بخوان تغییر کنن و تصمیم بگیرن اما اراده ی راستین نداشته باشن همش میشه پوچ .

بحث اراده تو فلسفه اینطوریه که نیچه میگه ( اراده معطوف به قدرت ) یعنی چی یعنی اینکه شما برای هر کاری که اراده کنی قدرت انجامش رو به دست میاری یا به نوعی برای داشتن هر قدرتی نیاز به اراده دارید .

اراده و اعتماد به نفس در پیشرف فضای مجازی

خب این داستان توی اینستاگرام اینجوری به کمکمون میاد که ما اعتماد به نفس انتشار متحتوا داشته باشیم اینجوری که من پست منتشر میکنم بس هستم و این بودن با اراده ی قوی باید انقدر ادامه داشته باشه تا برسید به هدف . پیجای زرد اینستا رو فاکتور بگیریم میبینید که همه ی افرادی که تونستن به پیج قوی تو اینستاگرام برسن (قوی نسبت به کاری که میکنید متفاوت یه پیج  با 500 فالوور قویه و یه پیج با 500000 فالوور) یه برنامه درست برای پیشرفت دارن و الگوی اصلی این برنامه چیزی نیست جز تداوم انتشار پست یا استوری که باز نسبت به محتوا و هدف شما برنامه ریزی میشه .

بهترین تبلیغات برای پیج های اینستاگرام

بیشترین سوالی که اغلب کاربرا ازم میپرسن راجع به تبلیغات که کجا و چجوری تبلیغ کنیم که بهترین بازخورد رو بگیریم و معمولا جوابی که میشنون اینه که بهترین تبلیغ تولید و انتشار درست محتواست .شما تو هر زمینه ای که فعالیت دارید باید مدیریت پیج به صورتی باشه که فالوور بفهمه شما برای این پیج و کاری که میکنید ارزش میذارید شما با وقت گذاشتن و ارزش دادن به پیج و فالوورها در واقع به خودتون و برندتون ارزش میدید که این بهترین راه برای جذب مخاطب های جدید و حفظ فالوور های قبلیتون حساب میشه .

قانون جذب یعنی الا شما همونی هستید که میخواستید باشید یا اونی هستید که شدیدا نمیخواستید باشید که اگه فکر میکنی این دوتاه اشتباست و اصلا به هیچکدومش نزدیک نیستی بس تو یه دنیای دیگه ای .

اما اگه داری دقیق فکر مکینی و میبینی تا حدودی درسته بس باید خیلی زود تغییر رو قبول کنی و رفتارهای خوب رو با بد عوض کنی که افکار مثبت برات عادت های درست بسازه و عادت های درست دو دستی موفقیت رو تقدیمت کنن .

حدودا سه هزار سال پیش از مسیح تو مصر بستان حرف از قانون جذب بوده و این چیز جدیدی نیست ولی حسابی کاربردیه.

افکار شما مثل نت های موسیقی کنار هم چیده میشن و موزیکی که نواخته میشه زندگی شما و اطرافتان محسوب میشه که اگه با جایی از این موزیک مشکل دارید باید افکار خود را بشکافید نت ناهماهنگ رو پیداکرده اون رو بسازید و یا جایگزین مناسب براش پیدا کنید .

بهترین پیشنهاد برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام :

در صورتی که نیاز فوری به فالوور اینستاگرام دارید و قصد توسعه صفحه خود را با سرعت و کیفیت مناسب دارید جهت خرید فالوور ایرانی فعال و واقعی اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور اینستاگرام

فهرست