خیلی واضح که الا بهترین زمان برای موفقیت تو هرزمینه ای چه از نظر شغلی و چه در زندگی شخصی که این موقعیت منحصر به فرد در گذشته خیلی کمرنگ…

خیلی واضح که الا بهترین زمان برای موفقیت تو هرزمینه ای چه از نظر شغلی و چه در زندگی شخصی که این موقعیت منحصر به فرد در گذشته خیلی کمرنگ بوده و در اینده نیز هر سال بهتر میشود .

ساده ترین جواب برای اینکه چرا این موقعیت نسبت به گذشته بهتره بالا رفتن سطح تکنولوژی و خب در دسترس بودن اطلاعات زیاد برای چگونگی اداره ی درست زندگی و کسب و کار که اینها به راحتی در اختیار ما هستن و فقط کافیه که بخوایم درست ازشون استفاده کنیم .

نکته ی مهم رو اینجا بگم که این یه پست آموزشی میباشد نه انگیزشی

نکته جالب درباره ی این اطلاعات و ایده ها اینه که اینها بی نهایت بخش پذیر هستند و هر شخصی میتونه با توجه به شرایط و تجربه شخصیش ایده ی موفقیت خوبی داشته باشه که اگه ایده ی من به درد شما و ایده ی شما به درد من بخوره هر دو ثروتمندیم .
البته شما تو یه میدون جنگ قرار دارید و مهمات این جنگ گسترش دانش و توسعه تکنولوژی که با سرعت بالایی در حال پیشرفت و اگه شما دیر بجنبید از این رقابت تهاجمی جا میمونید .

ماهیت نوع جنگ و جنگیدن است

هدف جنگ نظامی تسلط بر افراد و سرزمین های دیگر است و هدف جنگ اقتصادی به چنگ آوردن مشتری و بازار هدف
ما و رقیبمان هر دو سعی داریم که مشتری را برای خود کنیم و اونی که بهتر “سریعتر و ارزانتر مشتری رو خوشحال کنه برنده ی این جنگ .

قانون برگ برنده میگه که اختلاف های کوچیک تو توانایی ها” اختلاف های بزرگ در نتیجه رو میسازه

بس به توانایی ها و مهارت های شخصی خودتون هرچند کوچیک امیدوار باشید و توصیه ی من برای پیشرفت خودتون و کسب و کارتون گسترش همین مهارت های کوچیک که همین میتونه برگ برنده ی شما برای درآمد بیشتر و موقعیت بهتر باشه .

ساختن ” مدیریت کردن و تغییر دادن فعالیت تجاری هم مثل بقیه ی کار ها یسری اصول و قواعد خاص داره که با دونستنشون میتونید خیلی راحت از اکثر مردم که اطلاعی راجع به اینها ندارند پیشی بگیرید و موفقیت رو شخصن لمس کنید.

ارسطو معتقد در جهانی که زندگی میکنیم قانون حکومت میکند نه شانس و تصادف

با این تفسیر که همچین دور از ذهن هم نیست میفهمیم که موفقیت تصادفی نیست . اگه بخواید میشه و خب اولین پیشنهاد برای اونایی که به این حرف شک دارن اینه که تو هر زمینه ای که فعالیت میکنن یه ادم موفق تو همون زمینه رو پیدا کنن و الگوهای رفتاریش رو تقلید کنن و ببینن که راحت میشه از یه مسیر مشخص به یه مکان مشخص رسید .
مسیح هم حرف ارسطو رو اینجوری تایید میکنه که میگه : هر آنچه که بشر بکارد همان را درو خواهد کرد
این رو من اینجوری میگم که قدرت تفکر خالق است
دنیای شما همونطوری ساخته میشه که فکر میکنید و با تغییر تفکرت به وضوح تغییر زندگیت رو میبینی
البته این حرف من نیست و تمام مذاهب “فلسفه”متافیزیک”مبانی تفکر و نظریه های روانشناسی هم این رو تایید میکنن که شما همانی خواهید شد که اکثر اوقات بهش فکر میکنید

روش های کاربردی و تمرین عملی برای درک بهتر این قانون

مهمترین بخش های زندگیتان مثل خانواده “کار وضعیت مالی یا هرچی که مدنظر شخصیتونه رو بررسی کنید ببینید تاثثر رفتار و حرف ها و احساسات شما در مواجه با اونها چگونه است و صادقانه با خودتون تجزیه و تحلیل کنید که رفتار ها و تفکر شما چه تاثیری در خلق ” حفظ و یا خراب کردن روابطان دارد.

یا به عبارتی بهترین روش پیشرفت کار اینه که اگه تو چگونگی انجام کاری گیر کردید دنبال چرایی انجام اون کار برید و صادقانه به جواب چرا از انجام کارتون برسید و میبینید که مشکل چگونگی انجامش حل شده .

بس قانون اول رو باهم مرور کنیم نتیجش میشه این که افکار مثبت و تصویر درست از خودتون و کارتون داشته باشید و دلیل هر کاری که میکنید رو واقع بینانه و صادقانه با خودتون مرور کنید .

بهترین پیشنهاد برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام :

در صورتی که نیاز فوری به فالوور اینستاگرام دارید و قصد توسعه صفحه خود را با سرعت و کیفیت مناسب دارید جهت خرید فالوور ایرانی فعال و واقعی اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور اینستاگرام

فهرست