پیشرفت تجاری و شخصی شانسی اتفاق نمیفته و شما اگه هدفی برای زندگی روزمره یا کسب و کارتون داشته باشید مستلزم دونستن قواعد موفقیت برای رسیدن به هدف هستید که اینجا برای کمک تکنولوژی تو این راستا ازش متشکریم.

از تکنولوژی ممنونیم چون به طور شگفت انگیزی به ما سرعت داد شما تصور کن دو سه ملیون سال از پیدایش اولین گونه ی انسان رو زمین میگذره و اگه به طور مثال یه ملوان تو نوروژ هزار سال پیش به اندازه پونصد سال هم میخوابید و بعد بیدار میشد باز هم تصاویر اشنایی از بقیه ملوان ها کشتی ها و کشاورزها رو میدید که دارن با اندکی تفاوت نسبت به پونصد سال پیش به زندگیشون ادامه میدن اما تو همین یکی دو قرن اخیر اختلاف سرعت پیشرفت بشر انقدر زیاد شد که اگه یه نفر از صد سال پیش هم بیاد و الا رو ببینه اصن باورش نمیشه که این همون زمین که صد سال پیش بوده و مردم هم همون ادمها هستن و فقط یه چیزی به اسم تکنولوژی وارد زندگیشون شده  .

حالا میدونیم که همه ی این این پیشرفت حتی ساخت همون تکنولوژی کار کسی نیست جز ما آدم ها .

انسان پیشرفته ی کنونی این واقعیت رو فهمیده که به هر چیزی که بخواد میتونه برسه و برای همین هر روز ولع بیشتری برای رسیدن به ارزوهاش داره .اگه شما به این باور نرسیده باشید مثل نئاندرتال ها محکوم به حذف شدن از چرخه ی تکامل و قدرتید .

وقتی درباره ی وضعیت آینده ای که پیش رو داری فکر کرده و صحبت میکنی در واقع داری مثل پیشگوها آیندتو پیش بینی میکنی وقتی با اطمینان پیش بینی میکنی که اتفاقای خوب برات رخ خواهد داد معمولا کار های خوب هم انجام میدهی و اگر انتظار وقوع حوادث منفی را میکشی هم معمولا انتظاراتت نا امیدت نمیکنه و اتفاقای منفی میفته .

انتظارات شما اثری نامطلوب بر اطرافیانتان نیز دارد اون چیزی که از مردم و اوضاع دورت انتظار داری قبل از هر عامل دیگه ای به روش برخورد خود شما با اون مساله بستگی داره . طبیعت و مردم عینا همان رفتار شما را به شما باز میگردانند مثل آینه چه رفتار شما منفی باشد و چه مثبت .

یه مثال مستند از دکتر رابرت روزنتال از دانشگاه هاروارد که ایشون اومدن طی چند سال این آزمایش رو اینجوری تست کردن که به یسری از اساتید گفتن که دانشجوهای کلاس الف استثنایی هستن و درصورتی که دانشجوها و اساتید هیچ فرقی با سایر گروه ها نداشتن اما میانگین پیشرفت این گروه از دانشجو ها بهتر بوده چون استاد انتظار داشته که بهتر باشن .

زندگی یه اتفاق از پیش تعیین شده نیست تمامش بستگی به تصمیم گیری های شما و واکنش شما در هر موقعیت دارد

اگر شما پیوسته عادت به تصمیم گیری های بد و بدون فکر دارید اغلب مصیبت برایتان اتفاق میفتد در نهایت این انتخاب ها و رفتار های هر روزه ی شما هستند که مشخص میکنند شما برای زندگی برنامه ای درست دارید و دست پر این بازی رو انجام میدید یا برعکس .

فالوور ایرانی

عادت ها و رفتار های بیزنسی و زندگی شخصی شما اگر در بدترین حالت هم باشه نیاز به آموزش و تغییر رفتار های روزمره دارید که بتونید با فرمولی درست پیش برید و اهداف مشخص را دنبال کنید .

عادات شما آینده ی شما را مشخص میکند همیشه اینطوریه که قبل از انجام دادن کار های بزرگ فکر کردن راجع بهش خیلی سخت و دشوار به نظر میاد اما خب وارد کار شدن و دیدن جزییات کار نتیجه ی متفاوتی دارد.

عادت کاری است که شما آن را انقدر انجام میدهید تا آسان شود

اگر شما در ایجاد رفتاری جدید پافشاری کنید سرانجام میبینید که اون رفتار خودکار میشود بس با جایگزینی عادت های درست بجای اون اشتباهای قبلی میتونید بیزینس و زندگی متفاوتی داشته باشید چون ما همه مخلوق عادت هستیم .

فرض کنیم که ما میخوایم آدم پولداری باشیم هر عقل سلیمی اینو تایید میکنه که باید از عادت ها و رفتار های افراد پولدار الگو برداری کنیم تا بتونیم خودمون رو تو اون قالب ببینیم حالا اینجا منظور از پولدار کسی نیست که ارث بهش رسیده و پولداره منظور آدم های خود ساخته هستن که نمونه های زیادی اطرافمون و در سراسر دنیا در حال زندگین .

کلمه ی رمز موفقیت در کار ( پیگیر ) هست و این یعنی هربار و هر روز و هر ماه و طبق این فرمول که شما عادت میکنید و موفق میشید بس دست کشیدن و سرد شدن از رفتارهای درست میشه آفت .

تغییر کردن تفریح کردن نیست که اگه اینجوری باشه بعد یه مدت زده میشید ازش حتی اگه نتایج خوبش رو هم لمس کرده باشید چون عادت های گذشته خیلی اصرار دارن که برگردن سر جاشون و شما همون رفتار های قبل رو داشته باشید.

برای تغییر کردن اگه شما برنامه ریزی درست میکنید باید با سیاست بدون اعتراض به انجام برنامتون بپردازید و نذارید چیزی شما رو در اوایل راه دلسرد کنه و هوشیار باشید که دارید تغییر عادت میدید و این اصن کار آسونی نیست و نیاز به برنامه بلند مدت داره واس همینه که نتیجه ی شگفت انگیزی داره که اغلب مردم دنیا فقط حرفشو میزنن و کمتر کسایی هستن که بهش عمل میکنن و اتتفاقا همونا هم جز افراد موفق حساب میشن .

یه مثال برای درک بهتر و استفاده کاربردی از مبحثی که خوندید میشه اینکه خانواده هر روز بچه رو تشویق میکنن و بهش امیدواری میدن چون از صمیم قلب میخوان که بچه موفق شه و این از بچگی تو ذهن بچه تبدیل به یه عادت میشه پدر و مادر م تکیه گاه منن و من میتونم برای موفقیتم بجنگم تا حالا بزرگتر شه و دیگه به تکیه گاه نیاز نداشته باشه اما عادت تلاش برای موفق شدن تو وجودش رشد کرده که این خودش براش میشه ثروت .

شما هم تو هرسنی که هستید البته نمیخام تخصصی نظر بدم چون تخصصشو ندارم اما بنظرم اگه هنوز ۴۰ سالت نشده بس وقت داری که عادت های درست رو راحت به خودت بقبولونی و بتونی تنوعی به خودت و زندگیت بدی .

بهترین پیشنهاد برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام :

در صورتی که نیاز فوری به فالوور اینستاگرام دارید و قصد توسعه صفحه خود را با سرعت و کیفیت مناسب دارید جهت خرید فالوور ایرانی فعال و واقعی اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور اینستاگرام